Bio Ofset olarak 1987 yılından itibaren; İstanbul, Taksim ve Topkapı’da hizmetinizdedir. Gerek teknolojik, gerekse vizyon anlamında kendini sürekli yenilemeyi ilke edinmiş olan firmamız, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayara entegre teknolojik makina ve donanımıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri kazanmıştır.

“Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Sıfır Hata” politikasıyla işletmenin tüm birimlerinde toplam kalite yönetimini uygulayan matbaamız, daima siz müşterilerinin yanında yer almıştır. Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbaa ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırmayı misyon edinmiştir.

Başarının bir “takım oyunu” sonucu olduğunun, bunun ise ancak müşterilerle kurulan doğru diyalog sayesinde kazanılabileceğinin bilincinde olan Bio Ofset, sizlerle her zaman daha büyük başarılara ulaşacaktır.

Kaliteli Hizmet ve Ekonomik Fiyat politikasıyla yanınızda olmaya devam eden Bio Ofset, her türlü reklam ve matbaa ihtiyacınıza cevap vermeye hazırdır.

Saygılarımızla,
Bio Ofset Matbaacılık Yay. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.