Karton Bardak Reklamları

Karton bardak reklamları, diğer pazarlama stratejilerine kıyasla yüksek bir başarı oranına sahiptir. Aslında, bir karton bardak üzerine basılan dikkat çekici grafik ve içeriklerin büyük olasılıkla tartışılması ve insanları harekete geçirmesi nedeniyle marka hatırlama potansiyeli çok fazladır. Karton bardak reklamlarının fark edilmeme şansı hiç yoktur. Bir marka reklamı için el ilanları, broşürler, broşürler vb. kullanıyorsa, insanların okumadan bile atma olasılığı olabilir. Bununla birlikte, en sevdikleri içecekleri elinde tuttuklarında tüketmek için 5-7 dakika harcıyorlar ve bu arada karton bardak reklamlarının fark edilmesi için bolca zaman kalıyor.

Neden Karton Bardak Reklamları Gerekli?

 • Karton bardak reklamı marka bilinirliği oluşturabilir ve hedef kitlenizle iletişime geçebilirsiniz.
 • Mesajınız tam anlamıyla hedef pazarınızın elinde tutuluyor.
 • Kahve içmek genellikle sosyal bir aktivitedir, konuşmayı ve katılımı teşvik eder.
 • Markanızı, web sitenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için harika bir ortam sağlayan çok yönlü bir kampanyanın oldukça etkili bir bileşeni olabilir.
 • Ayrıca karton bardaklar dikkat çekicidir. Mesajınızı % 95 okuma oranı ile etkili bir şekilde iletir.
 • Karton bardak reklamına dönerek, kahve içenlerin genellikle günlük kahvelerini aynı yerden aldıkları için sadece tekrarlanan izlenimlerle farkındalık yaratamazsınız, ayrıca mesajınızı kafein ve içecek tüketimiyle birleştirerek olumlu marka algısı elde edersiniz.
 • Güçlü mini reklam panolarımız (karton bardaklarımız) ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve özel tekliflerinizi hedeflediğiniz bölgede tanıtmaktadır.
 • Karton bardaklar bölgenizi işaretleme gücüne sahip mükemmel bir reklam aracıdır.
 • Anında sonuç alınan etkili hedefleme ve göz ardı edilemeyen reklamlarla % 100 garantili yayın. Diğer reklam araçlarıyla karşılaştırıldığında hiç para israfı yoktur.
 • Diğer reklamcılık yöntemlerine kıyasla görüntüleme başına maliyet çok düşüktür.
 • Mükemmel reklam ömrü (hedef pazarlarınızda başka kaç reklam 15-20 dakika elde tutulur?).
 • İnsanlar kahve dükkanından ofise, trene, spor salonuna ve aradaki her yere giderken tutulması, görülmesi ve hatırlanması garantilenen mini reklam panoları ile dolaşıyor. Şirket kimliğiniz ve mesajınız her yere taşınıyor.
 • Hedeflediğiniz mesajın karton bardaklarla reklamını yaparak, tüketicilerin reklamınıza uzun süre dikkat etmesini garantilemiş olursunuz. Çünkü reklamınız onların gözünden birkaç santimetre uzaktadır. Hiçbir reklam aracı hedef kitlenizin bu kadar yakınına giremez ve bu kadar uzun süre onların gözünün önünde olamaz.
 • Karton bardak reklamcılığı sadece tüketicinin dikkatini çekmekle kalmaz, aynı zamanda işyerinde ve sokakta potansiyel tüketicilerin de dikkatini çeker.

İşletmenizin özel karton bardak reklamlarından nasıl yararlanabileceği ve ihtiyacınıza göre ücretsiz bir teklif alabileceği hakkında konuşmak için ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Neden Basılı Karton Bardaklar?

Markalı karton bardaklar sadece bir içme kabı değil, aynı zamanda işletmenizin şirketinizi tanıtmasını sağlayan ve aynı zamanda müşteri tabanına bilgi sağlayan ekonomik bir reklam aracıdır. Bu kişiselleştirme, büyük ya da küçük her işletme için etkili bir pazarlama aracıdır. Markalı grafikler ve logolar şirket markası için benzersiz bir tanıtım sağlarken aynı zamanda işletmenizin daha fazla ürün satmasına yardımcı olur. Özel marka baskılı bardaklar satışların artmasına yardımcı olacaktır.

Karton Bardak Reklamları Nasıl Verilir?

Sizden tüm ihtiyacımız olan logo ve resimler, bardaklara koymak istediğiniz herhangi bir metinle birlikte, tasarım ekibimiz gerisini halleder. Düşünmeniz için tasarımın bir prototipini sunuyoruz ve değişiklikler siz tamamen tatmin olana kadar hızlı ve verimli bir şekilde tarafımızda yapılacaktır.  Siz onayı verdikten sonra üretime başlarız. Sadece gıda sınıfı mürekkepler ve yüksek kaliteli karton tahtası kullanıyoruz. Böylece her seferinde yüksek kaliteli, uygun maliyetli markalı bir karton bardak üretimini gerçekleştiriyoruz.

Özel baskı, müşterilerle iletişim kurmak ve marka bilinirliğini artırmak için mükemmel bir yöntemdir.

Hem sıcak hem de soğuk içecekler için uygun olan her ihtiyaca uygun farklı boyutlarda ürünler sunuyoruz. Premium gıda sınıfı kaplamalı kartondan üretilen, uygun fiyata kaliteli bir ürün sunabiliyoruz. Ayrıca Karton Bardaklarımızla beraber bir dizi aksesuar sunuyoruz; Kollar, Kapaklar, Karıştırıcılar ve daha fazlası gibi. Daha fazla bilgi edinmek veya ürün yelpazemize göz atmak için lütfen Ürünlerimiz bağlantısını tıklayın veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Neden Bioofset’ten hizmet almalısınız?

Bioofset, size tek duvar bardaklar, çift duvar bardaklar vb. dahil olmak üzere Bardaklar, Kapaklar, Bardak kılıfları, Paketleme tepsileri / Bardak Tutucu gibi bir dizi premium ambalaj ürünü sunmaktadır.

Bardaklarınız en kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Karton bardakları uygun fiyata alırsınız.

Kahve fincanı aksesuarları;  Kapaklar, Karıştırıcı, İçme Pipeti, Bardaklık, Peçete, vb . tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabileceksiniz.

Tüm tasarım, üretim ve teslimat sürecini kolaylaştırır ve en kısa sürede ürünü size ulaştırırız.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en iyi lojistik hizmetleriyle size güvenle malzeme sağlayabiliriz.

Ekibimiz, en başından itibaren ürün sevkiyatına kadar ve hatta teslimattan sonra sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın